
Wholesale Women's Fashion Geometric Moissanite S925 Sterling Silver Electroplated Ring
| Broken Diamond | Eight Hearts And Eight Arrows Zircon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite |
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 2 Carat Moissanite |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $13.71
-65%$13.71
$4.80More Images




Wholesale Women's Fashion Geometric Moissanite S925 Sterling Silver Electroplated Ring
| Broken Diamond | Eight Hearts And Eight Arrows Zircon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite |
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 2 Carat Moissanite |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Broken Diamond | Eight Hearts And Eight Arrows Zircon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite |
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 2 Carat Moissanite |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























