
Wholesale Women's Fashionable Geometric Copper Ring With Platinum And 18K Gold Electroplating
Wholesale Women's Fashionable Geometric Copper Ring With Platinum And 18K Gold Electroplating
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $12.02
-65%$12.02
$4.21More Images






Wholesale Women's Fashionable Geometric Copper Ring With Platinum And 18K Gold Electroplating
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























