
Wholesale Women's Fourleaf Clover Bracelet With Floral And Leaf Patterns Made Of Titanium Steel And Goldplated
Wholesale Women's Fourleaf Clover Bracelet With Floral And Leaf Patterns Made Of Titanium Steel And Goldplated
| Occasion | ¸öÐԷ糱,Ա¹¤¸£Àû |
|---|---|
| Pattern | »¨»Ü,Ҷ×Ó |
| Style | Ins·ç,ֲÎﻨ»Ü |
| ´¦Àí¹¤ÒÕ | Õæ½ðµç¶Æ |
| ²ÄÖÊ | îѸÖ |
| Ñùʽ | Ůʽ |
| ÔìÐÍ | Ҷ×Ó |
| ·ç¸ñ | Ins·ç |
| Weight | 8g |
Original: $2.78
-65%$2.78
$0.97More Images

























Wholesale Women's Fourleaf Clover Bracelet With Floral And Leaf Patterns Made Of Titanium Steel And Goldplated
| Occasion | ¸öÐԷ糱,Ա¹¤¸£Àû |
|---|---|
| Pattern | »¨»Ü,Ҷ×Ó |
| Style | Ins·ç,ֲÎﻨ»Ü |
| ´¦Àí¹¤ÒÕ | Õæ½ðµç¶Æ |
| ²ÄÖÊ | îѸÖ |
| Ñùʽ | Ůʽ |
| ÔìÐÍ | Ҷ×Ó |
| ·ç¸ñ | Ins·ç |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Occasion | ¸öÐԷ糱,Ա¹¤¸£Àû |
|---|---|
| Pattern | »¨»Ü,Ҷ×Ó |
| Style | Ins·ç,ֲÎﻨ»Ü |
| ´¦Àí¹¤ÒÕ | Õæ½ðµç¶Æ |
| ²ÄÖÊ | îѸÖ |
| Ñùʽ | Ůʽ |
| ÔìÐÍ | Ҷ×Ó |
| ·ç¸ñ | Ins·ç |
| Weight | 8g |























