
Wholesale Women's Glossy Bubble Letter Heart Copper Necklace Gold Plated With Ochain And Electroplating Treatment
Wholesale Women's Glossy Bubble Letter Heart Copper Necklace Gold Plated With Ochain And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images





























Wholesale Women's Glossy Bubble Letter Heart Copper Necklace Gold Plated With Ochain And Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























