
Wholesale Women's Handmade Ins Style Simple Elegant Geometric Ushaped 925 Sterling Silver Snake Bone Chain Necklace With Electroplating
Wholesale Women's Handmade Ins Style Simple Elegant Geometric Ushaped 925 Sterling Silver Snake Bone Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 100g |
Original: $12.52
-65%$12.52
$4.38More Images




Wholesale Women's Handmade Ins Style Simple Elegant Geometric Ushaped 925 Sterling Silver Snake Bone Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 100g |























