
Wholesale Women's Jewelry S925 Sterling Silver Crystal Ring With Crown And Wave Pattern Set With Gemstones
Wholesale Women's Jewelry S925 Sterling Silver Crystal Ring With Crown And Wave Pattern Set With Gemstones
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Crown,Wave |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Wave |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Original: $13.66
-65%$13.66
$4.78More Images








Wholesale Women's Jewelry S925 Sterling Silver Crystal Ring With Crown And Wave Pattern Set With Gemstones
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Crown,Wave |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Wave |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Trendy Style,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Crown,Wave |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Wave |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























