
Wholesale Women's Light Luxury Electroplated Copper Bracelet With Zircon Pendant And Twist Chain Pattern
Wholesale Women's Light Luxury Electroplated Copper Bracelet With Zircon Pendant And Twist Chain Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro,Travel Commemorative |
| Pattern | Zircon,Twist Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Twist Chain |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
More Images







Wholesale Women's Light Luxury Electroplated Copper Bracelet With Zircon Pendant And Twist Chain Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro,Travel Commemorative |
| Pattern | Zircon,Twist Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Twist Chain |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro,Travel Commemorative |
| Pattern | Zircon,Twist Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Twist Chain |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























