
Wholesale Women's Minimalist Heart Shape Moissanite Diamond Ring 925 Sterling Silver
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $16.40
-65%$16.40
$5.74More Images




Wholesale Women's Minimalist Heart Shape Moissanite Diamond Ring 925 Sterling Silver
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























