
Wholesale Women's Natural Aquamarine Beaded Clavicle Necklace 925 Sterling Silver Light Luxury Geometric Set With Gems Cross Chain Jewelry
Wholesale Women's Natural Aquamarine Beaded Clavicle Necklace 925 Sterling Silver Light Luxury Geometric Set With Gems Cross Chain Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Aquamarine |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $55.61
-65%$55.61
$19.46More Images





Wholesale Women's Natural Aquamarine Beaded Clavicle Necklace 925 Sterling Silver Light Luxury Geometric Set With Gems Cross Chain Jewelry
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Aquamarine |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Aquamarine |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |























