
Wholesale Women's Natural Colored Gemstone Morganite And Pearl Clavicle Chain In S925 Sterling Silver With Geometric Pattern
Wholesale Women's Natural Colored Gemstone Morganite And Pearl Clavicle Chain In S925 Sterling Silver With Geometric Pattern
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Original Design |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
More Images




Wholesale Women's Natural Colored Gemstone Morganite And Pearl Clavicle Chain In S925 Sterling Silver With Geometric Pattern
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Original Design |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Original Design |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























