
Wholesale Women's Natural Leaf Pattern Crystal Ring S925 Sterling Silver Gold Plated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Meidu 8 |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Original: $15.86
-65%$15.86
$5.55More Images






Wholesale Women's Natural Leaf Pattern Crystal Ring S925 Sterling Silver Gold Plated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Meidu 8 |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Meidu 8 |
| Style | Natural,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























