
Wholesale Women's Natural Tourmaline Freshwater Pearl S925 Sterling Silver Handmade Beaded Necklace
Wholesale Women's Natural Tourmaline Freshwater Pearl S925 Sterling Silver Handmade Beaded Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Handmade |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $28.01
-65%$28.01
$9.80More Images





Wholesale Women's Natural Tourmaline Freshwater Pearl S925 Sterling Silver Handmade Beaded Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Handmade |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Handmade |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 50g |























