
Wholesale Women's Retro Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Ring Inlaid With Natural Amethyst And Set With Gemstones
Wholesale Women's Retro Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Ring Inlaid With Natural Amethyst And Set With Gemstones
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |
Original: $20.78
-65%$20.78
$7.27More Images




Wholesale Women's Retro Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Ring Inlaid With Natural Amethyst And Set With Gemstones
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 23g |























