🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Colored Gemstone Ring With Natural Sapphire Ruby Tanzanite In Geometric Ushaped Light Luxury Style Set With Gems
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Colored Gemstone Ring With Natural Sapphire Ruby Tanzanite In Geometric Ushaped Light Luxury Style Set With Gems
| Gender | Hollow,Women's |
|---|---|
| Material | Gemstone |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Select Color
From $5.06
Original: $14.45
-65%Wholesale Women's S925 Sterling Silver Colored Gemstone Ring With Natural Sapphire Ruby Tanzanite In Geometric Ushaped Light Luxury Style Set With Gems—
$14.45
$5.06More Images

















Wholesale Women's S925 Sterling Silver Colored Gemstone Ring With Natural Sapphire Ruby Tanzanite In Geometric Ushaped Light Luxury Style Set With Gems
| Gender | Hollow,Women's |
|---|---|
| Material | Gemstone |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Hollow,Women's |
|---|---|
| Material | Gemstone |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























