
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Moissanite Geometric Diamond Ring Highclass Classic Fourclaw Interwoven Snowflake Minimalist
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Moissanite Geometric Diamond Ring Highclass Classic Fourclaw Interwoven Snowflake Minimalist
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite Ring |
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $17.24
-65%$17.24
$6.03More Images



Wholesale Women's S925 Sterling Silver Moissanite Geometric Diamond Ring Highclass Classic Fourclaw Interwoven Snowflake Minimalist
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite Ring |
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite Ring |
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























