
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Moissanite Water Drop Pendant Clavicle Chain Jewelry With Geometric Design
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Moissanite Water Drop Pendant Clavicle Chain Jewelry With Geometric Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,1.5 Carat Moissanite (Water Drop 6*9Mm) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $29.28
-65%$29.28
$10.25More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Moissanite Water Drop Pendant Clavicle Chain Jewelry With Geometric Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,1.5 Carat Moissanite (Water Drop 6*9Mm) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Drill | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite,1.5 Carat Moissanite (Water Drop 6*9Mm) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























