
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Round Moissanite Pendant Necklace With Geometric Design And Eight Heart And Eight Arrows Cutting
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Round Moissanite Pendant Necklace With Geometric Design And Eight Heart And Eight Arrows Cutting
| Cutting | Eight Heart And Eight Arrows |
|---|---|
| Material | Silver |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | S925 |
| Shape | Round |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Original: $14.79
-65%$14.79
$5.18More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Round Moissanite Pendant Necklace With Geometric Design And Eight Heart And Eight Arrows Cutting
| Cutting | Eight Heart And Eight Arrows |
|---|---|
| Material | Silver |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | S925 |
| Shape | Round |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cutting | Eight Heart And Eight Arrows |
|---|---|
| Material | Silver |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Type | Silver |
| Quality Of Precious Metals | S925 |
| Shape | Round |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3.8g |























