
Wholesale Women's Silver Zircon Open Ring Copper Electroplating Heart Bow Geometric Shape
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Women's |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.23
-65%$1.23
$0.43More Images











































Wholesale Women's Silver Zircon Open Ring Copper Electroplating Heart Bow Geometric Shape
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Women's |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Women's |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























