
Wholesale Women's Simple Minimalist Ferris Wheel Pendant Necklace And Earrings Jewelry Set With Copper Freshwater Pearl And Titanium Steel Electroplated
Wholesale Women's Simple Minimalist Ferris Wheel Pendant Necklace And Earrings Jewelry Set With Copper Freshwater Pearl And Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Material | Copper,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Shape | Women's |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images







Wholesale Women's Simple Minimalist Ferris Wheel Pendant Necklace And Earrings Jewelry Set With Copper Freshwater Pearl And Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Material | Copper,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Shape | Women's |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Material | Copper,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Shape | Women's |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 30g |























