
Wholesale Women's Stainless Steel Jewelry Set With Love Water Drops And Bells Patterns Ferris Wheel Design Electroplated Earrings And Necklace
Wholesale Women's Stainless Steel Jewelry Set With Love Water Drops And Bells Patterns Ferris Wheel Design Electroplated Earrings And Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Love,Water Drops,Bells |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.75
-65%$3.75
$1.31More Images





Wholesale Women's Stainless Steel Jewelry Set With Love Water Drops And Bells Patterns Ferris Wheel Design Electroplated Earrings And Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Love,Water Drops,Bells |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Love,Water Drops,Bells |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























