
Wholesale Women's Titanium Steel Necklace With Copper Four Leaf Clover Inlaid Zircon Light Luxury Style Electroplated
Wholesale Women's Titanium Steel Necklace With Copper Four Leaf Clover Inlaid Zircon Light Luxury Style Electroplated
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.14
-65%$2.14
$0.75More Images











Wholesale Women's Titanium Steel Necklace With Copper Four Leaf Clover Inlaid Zircon Light Luxury Style Electroplated
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























