
Women's 925 Sterling Silver Moissanite Geometric Pendant Necklace Set With Diamonds Cross Chain Highend Style
Women's 925 Sterling Silver Moissanite Geometric Pendant Necklace Set With Diamonds Cross Chain Highend Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Original: $16.18
-65%$16.18
$5.66More Images
















Women's 925 Sterling Silver Moissanite Geometric Pendant Necklace Set With Diamonds Cross Chain Highend Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 3.8g |























