
Women's Copper Leaf Necklace Set With Zirconia Mixed Gemstone Pendant O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Leaf |
| Style | Country Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $2.26
-65%$2.26
$0.79More Images




Women's Copper Leaf Necklace Set With Zirconia Mixed Gemstone Pendant O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Leaf |
| Style | Country Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technique | Set With Zirconia |
| Shape | Leaf |
| Style | Country Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |























