
Women's Copper Necklace With Mixed Gemstone Setting Star Pendant Electroplating Light Luxury Design
Women's Copper Necklace With Mixed Gemstone Setting Star Pendant Electroplating Light Luxury Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images











Women's Copper Necklace With Mixed Gemstone Setting Star Pendant Electroplating Light Luxury Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























