
Women's Copper Ochain Necklace With Geometric Design And Microinlay
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $1.47
-65%$1.47
$0.51More Images

















Women's Copper Ochain Necklace With Geometric Design And Microinlay
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |























