
Women's Exaggerated Flower Design Natural Gemstone Tanzanite S925 Sterling Silver Ring
| Gender | Flowers,Women's |
|---|---|
| Material | Gem |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Flowers |
| Style | Exaggerate,Plants Flowers |
| Weight | 50g |
Original: $29.02
-65%$29.02
$10.16More Images




Women's Exaggerated Flower Design Natural Gemstone Tanzanite S925 Sterling Silver Ring
| Gender | Flowers,Women's |
|---|---|
| Material | Gem |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Flowers |
| Style | Exaggerate,Plants Flowers |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Flowers,Women's |
|---|---|
| Material | Gem |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Flowers |
| Style | Exaggerate,Plants Flowers |
| Weight | 50g |























