
Women's Fashion Geometric Copper Irregular Bread Shape Opening Adjustable Ring With Electroplating
Women's Fashion Geometric Copper Irregular Bread Shape Opening Adjustable Ring With Electroplating
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $9.35
-65%$9.35
$3.27More Images






Women's Fashion Geometric Copper Irregular Bread Shape Opening Adjustable Ring With Electroplating
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























