
Women's Fashion Geometric Copper Pendant Titanium Steel Ochain Clavicle Necklace With Electroplating Treatment
Women's Fashion Geometric Copper Pendant Titanium Steel Ochain Clavicle Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.10
-65%$1.10
$0.39More Images




Women's Fashion Geometric Copper Pendant Titanium Steel Ochain Clavicle Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























