
Women's Geometric Natural Amethytetine Pendant Necklace In S925 Sterling Silver With Gem And Crystal Design
Women's Geometric Natural Amethytetine Pendant Necklace In S925 Sterling Silver With Gem And Crystal Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Gem |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Crystal |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $25.16
-65%$25.16
$8.81More Images















Women's Geometric Natural Amethytetine Pendant Necklace In S925 Sterling Silver With Gem And Crystal Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Gem |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Crystal |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Clavicle Chain,Women's |
| Material | Gem |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Crystal |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























