
Women's Geometric Natural Crystal Gemstone Set 925 Sterling Silver Necklace Clavicle Chain Accessories
Women's Geometric Natural Crystal Gemstone Set 925 Sterling Silver Necklace Clavicle Chain Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 40g |
Original: $31.19
-65%$31.19
$10.92More Images








Women's Geometric Natural Crystal Gemstone Set 925 Sterling Silver Necklace Clavicle Chain Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 40g |























