
Women's Geometric Square Perfume Bottle Pendant Necklace Copper Titanium Steel Mixed Gem Inlay Electroplating Crystal Zircon
Women's Geometric Square Perfume Bottle Pendant Necklace Copper Titanium Steel Mixed Gem Inlay Electroplating Crystal Zircon
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.57
-65%$1.57
$0.55More Images











Women's Geometric Square Perfume Bottle Pendant Necklace Copper Titanium Steel Mixed Gem Inlay Electroplating Crystal Zircon
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























