
Women's Hiphop Light Luxury Style Copper Inlaid Zircon Heart Shape Pendant O Word Chain Electroplated Clavicle Necklace
Women's Hiphop Light Luxury Style Copper Inlaid Zircon Heart Shape Pendant O Word Chain Electroplated Clavicle Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images







Women's Hiphop Light Luxury Style Copper Inlaid Zircon Heart Shape Pendant O Word Chain Electroplated Clavicle Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























