
Women's Natural Black And Red Agate Pearl Ring In S925 Sterling Silver With Geometric Design
Women's Natural Black And Red Agate Pearl Ring In S925 Sterling Silver With Geometric Design
| Gender | Opening,Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 6Mm(Inclusive)-7Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $17.93
-65%$17.93
$6.28More Images






Women's Natural Black And Red Agate Pearl Ring In S925 Sterling Silver With Geometric Design
| Gender | Opening,Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 6Mm(Inclusive)-7Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Opening,Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 6Mm(Inclusive)-7Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 50g |























