
Women's Natural Crystal And S925 Sterling Silver Geometric Clavicle Chain Set Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Original Design |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Crystal |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $24.00
-65%$24.00
$8.40More Images





Women's Natural Crystal And S925 Sterling Silver Geometric Clavicle Chain Set Necklace
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Original Design |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Crystal |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Original Design |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Crystal |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Original Design,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























