
Women's Natural Pearl And 925 Sterling Silver Geometric Clavicle Chain Necklace Set
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $29.55
-65%$29.55
$10.34More Images





Women's Natural Pearl And 925 Sterling Silver Geometric Clavicle Chain Necklace Set
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























