
Women's Natural Topaz Amethyst Citrine Geometric Style S925 Sterling Silver Crystal Jewelry Necklace
Women's Natural Topaz Amethyst Citrine Geometric Style S925 Sterling Silver Crystal Jewelry Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technique | Set With Crystals |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vintage Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $41.30
-65%$41.30
$14.45More Images




Women's Natural Topaz Amethyst Citrine Geometric Style S925 Sterling Silver Crystal Jewelry Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technique | Set With Crystals |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vintage Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technique | Set With Crystals |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vintage Style,Geometry |
| Weight | 50g |























