
Women's Natural Topaz Citrine Dropshaped Necklace Set With Crystal In S925 Sterling Silver And Cross Chain
Women's Natural Topaz Citrine Dropshaped Necklace Set With Crystal In S925 Sterling Silver And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Crystal |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $26.30
-65%$26.30
$9.21More Images







Women's Natural Topaz Citrine Dropshaped Necklace Set With Crystal In S925 Sterling Silver And Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Crystal |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Crystal |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 50g |























