
Women's Necklace Copper Gold Plated Diamond Mixed Gemstone Inlay Pendant O Chain
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style |
| Styling | Diamond |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images







Women's Necklace Copper Gold Plated Diamond Mixed Gemstone Inlay Pendant O Chain
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style |
| Styling | Diamond |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style |
| Styling | Diamond |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























