
Women's S925 Silver Needle And Copper Earrings With Zirconia Geometric And Ushaped Dropshaped Design
Women's S925 Silver Needle And Copper Earrings With Zirconia Geometric And Ushaped Dropshaped Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | U-Shaped,Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 100g |
Original: $5.74
-65%$5.74
$2.01More Images




Women's S925 Silver Needle And Copper Earrings With Zirconia Geometric And Ushaped Dropshaped Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | U-Shaped,Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | U-Shaped,Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 100g |























