
Women's S925 Sterling Silver Geometric Oval Ring Jewelry With Seiko Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Diamond |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 15g |
Original: $49.81
-65%$49.81
$17.43More Images




Women's S925 Sterling Silver Geometric Oval Ring Jewelry With Seiko Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Diamond |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Diamond |
| Modeling | Geometric Type |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Seiko |
| Weight | 15g |























