
Women's S925 Sterling Silver Moissanite Ring With Geometric Pattern And Round Shape
| Cutting | Eight Heart And Eight Arrows |
|---|---|
| Material | Synthetic Moissanite |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits,Anniversary Celebration,Opening Ceremony |
| Precious Metal Type | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 19. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $16.90
-65%$16.90
$5.91More Images




Women's S925 Sterling Silver Moissanite Ring With Geometric Pattern And Round Shape
| Cutting | Eight Heart And Eight Arrows |
|---|---|
| Material | Synthetic Moissanite |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits,Anniversary Celebration,Opening Ceremony |
| Precious Metal Type | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 19. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cutting | Eight Heart And Eight Arrows |
|---|---|
| Material | Synthetic Moissanite |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits,Anniversary Celebration,Opening Ceremony |
| Precious Metal Type | Silver |
| Shape | Round |
| Size | 19. |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























