
Women's S925 Sterling Silver Natural Amethyst Citrine Gemstone Ring With Spider Web Shape And Artistic Style
Women's S925 Sterling Silver Natural Amethyst Citrine Gemstone Ring With Spider Web Shape And Artistic Style
| Gender | Spider Web,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Set With Crystals |
| Shape | Spider Web |
| Style | Artistic,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $13.66
-65%$13.66
$4.78More Images








Women's S925 Sterling Silver Natural Amethyst Citrine Gemstone Ring With Spider Web Shape And Artistic Style
| Gender | Spider Web,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Set With Crystals |
| Shape | Spider Web |
| Style | Artistic,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Spider Web,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Set With Crystals |
| Shape | Spider Web |
| Style | Artistic,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























