
Women's S925 Sterling Silver Natural Gemstone Ring With Bear Love Open Design Geometric Cartoon Characters Style
Women's S925 Sterling Silver Natural Gemstone Ring With Bear Love Open Design Geometric Cartoon Characters Style
| Gender | Flowers,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Cartoon Characters,Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Original: $16.77
-65%$16.77
$5.87More Images







Women's S925 Sterling Silver Natural Gemstone Ring With Bear Love Open Design Geometric Cartoon Characters Style
| Gender | Flowers,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Cartoon Characters,Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Flowers,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Cartoon Characters,Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 35g |























