
Women's Simple Necklace Copper 925 Silver Pendant O Word Chain Gold Plated Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 7g |
Original: $1.10
-65%$1.10
$0.39More Images












Women's Simple Necklace Copper 925 Silver Pendant O Word Chain Gold Plated Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 7g |























