
Women's Stainless Steel And Copper Light Luxury Necklace With Flower Pattern And Mixed Gemstone Setting Electroplated
Women's Stainless Steel And Copper Light Luxury Necklace With Flower Pattern And Mixed Gemstone Setting Electroplated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.87
-65%$1.87
$0.65More Images












Women's Stainless Steel And Copper Light Luxury Necklace With Flower Pattern And Mixed Gemstone Setting Electroplated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























