
Baroque Style Imitation Pearl And Alloy Heart Shape Pendant Necklace With Electroplating For Women
Baroque Style Imitation Pearl And Alloy Heart Shape Pendant Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Dripping Oil + Acrylic Diamond |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Baroque,Animal |
| Weight | 71g |
More Images





Baroque Style Imitation Pearl And Alloy Heart Shape Pendant Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Dripping Oil + Acrylic Diamond |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Baroque,Animal |
| Weight | 71g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy + Dripping Oil + Acrylic Diamond |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Baroque,Animal |
| Weight | 71g |





















