
Wholesale Metal Earring With Star And Heart Shape Opal Inlay Highend Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Opal |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Star |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $2.62
-65%$2.62
$0.92More Images














Wholesale Metal Earring With Star And Heart Shape Opal Inlay Highend Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Opal |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Star |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Opal |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Star |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |





















