
Wholesale Jewelry Iron Shell Ocean Style Geometric Heart Wave Drop Shape Electroplating Earrings For Women
Wholesale Jewelry Iron Shell Ocean Style Geometric Heart Wave Drop Shape Electroplating Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Iron |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Wave,Drop Shape |
| Style | Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images









Wholesale Jewelry Iron Shell Ocean Style Geometric Heart Wave Drop Shape Electroplating Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Iron |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Wave,Drop Shape |
| Style | Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Iron |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Wave,Drop Shape |
| Style | Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |





















