
Necklace Alloy Heartshaped Pendant Clavicle Chain Cream Sweet Style Electroplating For Women
Necklace Alloy Heartshaped Pendant Clavicle Chain Cream Sweet Style Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 97g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images











Necklace Alloy Heartshaped Pendant Clavicle Chain Cream Sweet Style Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 97g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 97g |





















