
Pendant Necklace Imitation Pearl Heartshaped Geometric Electroplated Ball Chain Women's
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 58g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images





Pendant Necklace Imitation Pearl Heartshaped Geometric Electroplated Ball Chain Women's
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 58g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 58g |





















